Розпочав роботу перший український лоукостер

Авіаперевізник SkyUp 21 травня здійснить два перші рейси до курортних міст Єгипту.

Про це повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

«Сьогодні мають відбутися два перші рейси SkyUp до курортних міст Єгипту. Але нагадаю, що у планах авіакомпанії на перший рік роботи – не тільки виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських та міжнародних напрямків», – зазначив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Чартерні перевезення в 2018 році будуть здійснюватися з Києва, Харкова, Львова та Одеси за 16 напрямками – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тірана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Планується, що перші внутрішні українські регулярні рейси запустяться в кінці червня 2018 року. На першому етапі рейси заплановано за двома напрямками: Київ – Одеса, Харків – Одеса.

Міжнародні регулярні рейси в 2018 році плануються за такими напрямками – Київ – Барселона, Київ – Дубай, Київ – Ларнака.”, – йдеться на сайті.

Було також зазначено, що вартість квитків буде формуватись за лоукост-моделлю без багажу та додаткових послуг. Вартість квитка буде залежати від напрямку та часу придбання. Наприклад, квиток на рейс “Київ-Одеса” коштуватиме від 499 гривень в один бік.

Нагадаємо, що нещодавно на Кубі ідентифікували останки загиблих в авіакатастрофі.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...