Росіянин 25 років переховувася від розшуку та жив під ім’ям брата через зґвалтування неповнолітньої

У Росії затримали підозрюваного в особливо тяжкому злочині, який перебував у розшуку 25 років.

Мешканця Кемерово, якому в той момент було 18 років, оголосили в розшук у 1993 році за підозрою в зґвалтуванні неповнолітньої. Його співучасник був затриманий і засуджений, – повідомляє Медуза з посиланням на Слідчий комітет РФ.

Підозрюваний після затримання співучасника спочатку поїхав в Алтайський край, а через деякий час повернувся в Кемерово.

У Кемерово, йдеться в повідомленні регіонального управління Слідчого комітету, він спочатку довгий час не виходив з дому, а потім влаштувався працювати вантажником.

Підозрюваний використав ім’я свого молодшого брата, не звертався в державні органи та інші установи, не проходив строкову військову службу та зберігав паспорт громадянина СРСР, отриманий на початку 1990-х років.

Співробітники правоохоронних органів, працюючи над розкриттям злочинів минулих років, звернули увагу на вантажника, який працює на ринку, у якого з підозрюваним було одне прізвище.

Підозрюваний, коли на ринок приїхали поліцейські для перевірки, добровільно погодився поїхати з ними. У поліції він зізнався в скоєному 25 років тому злочині.

СК зазначає, що, ховаючись від розшуку, підозрюваний «влаштовував особисте життя, в одній сім’ї у нього народився син, а в другій родині було двоє дітей».

Раніше ЗМІ повідомляли, що п’ятьох мешканців Закарпаття підозрюють у груповому зґвалтуванні дитини.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...