Росія планує ввести курортний збір за поїздки у Крим

Росія планує дозволити окупаційній владі Криму стягувати з приїжджих курортний збір до 100 рублів на добу.

У нинішньому вигляді правило торкнеться не тільки туристів, але і всіх, хто приїжджає на курорти у справах, наприклад відрядження, – повідомляє РБК.

Уряд готовий провести експеримент, дозволивши владі Криму, а також Алтайського, Краснодарського і Ставропольського країв, брати курортний збір до 100 руб. за кожну добу перебування приїжджих старше 18 років.

Відповідний законопроект у понеділок, 17 квітня, схвалила урядова комісія з законопроектної діяльності, випливає з матеріалів комісії (є у РБК).

Прес-служба Міністерства у справах Північного Кавказу, яке розробило цей проект, підтвердила, що за підсумками обговорення на правкоміссіі було підтримано внесення законопроекту на розгляд уряду, але з урахуванням пропозицій, що надійшли.

Поточна версія законопроекту передбачає максимально широке коло потенційних платників збору, включаючи туристів, які зупиняються у фізосіб, і працівників у відрядженні, але виключаючи пільгові категорії громадян, випливає з тексту законопроекту і слів джерел видання, знайомих з обговоренням ініціативи.

Нагадаємо, раніше ЗМІ показали, як російські товари потрапляють в окупований Крим.