Росія перекинула до Білорусі військових, які воювали в Криму та Чечні, – ЗМІ

На Брестському полігоні розпочинаються спільні навчання білоруських і російських десантників, які триватимуть до 12 квітня.

Пр це повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-службу Міністерства оборони Білорусі.

“9 квітня відбудеться урочиста церемонія відкриття спільних навчань, а активна фаза пройде в період з 10 до 12 квітня”, – йдеться у повідомленні.

У навчаннях беруть участь військові 38-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади сил спецоперацій Збройних Сил Республіки Білорусь.

Як зазначається, росіяни з 76-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ прибули до Білорусі тиждень тому, 2 квітня.

Водночас, у білоруській редакції “Радіо Свобода” повідомили, що російська дивізія “відома участю в обох чеченських війнах 1994-1995 та 1999-2004 років, у війні в Грузії у 2008 році і в анексії українського Криму у 2014 році”.

Інформаційні джерела у Пскові повідомили і про участь бійців 76 дивізії у боях на Донбасі, хоча за даними видання, російське командування ці дані спростовує.

Нагадаємо, за інформацією білоруських ЗМІ, громадяни РБ складають третю за чисельністю національну групу серед учасників війни на Донбасі після українців і росіян.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...