Росія може розпочати новий військовий конфлікт, – експерт

Політтехнолог Тарас Березовець припускає, що через посилення кризових явищ в економіці Росії Путін може розпочати новий локальний військовий конфлікт.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

На думку експерта, таким чином Путін спробує поліпшити ставлення громадян до себе.

Путін дійсно буде шукати можливості сьогодні розв’язання нової «маленькой победоносной войны». Питання в тому: де це буде? Ні. Це не буде Україна, очевидно. Тому що він тут майже вичерпав всі свої резерви підтримки. До речі, прогноз НАТО сьогодні змінений. Країна-член НАТО з найбільшим рівнем загрози з боку Російської Федерації – це Латвія. Раніше це була Естонія. Вони змінили на Латвію. І я не скидав би з шальок терезів ситуацію в Казахстані і в Білорусі», – сказав політтехнолог Тарас Березовець.

У Польщі та країнах Балтії НАТО розміщує додаткові зброю і війська, щоб заспокоїти своїх східних членів, стурбованих через агресію Росії проти України.

Москва розглядає ці дії як загрозу власній безпеці і заявляла про плани створення трьох нових підрозділів власної армії на заході Росії. Водночас Путін заявляв, що його країна не братиме участі в новій гонці озброєнь.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...