Росія готує «сезон терору» проти мирних регіонів України, – Горбулін

Кремль піднімає ставки і, схоже, готує рік терору проти мирних регіонів України, уразливих цільових груп, зокрема дітей.

Таку думку у статті “Вулканічний синдром” для DT.UA висловив директор Національного інституту стратегічних досліджень, академік НАН України, член політичної підгрупи ТКГ у Мінську Володимир Горбулін.

“Більше смертей, більше політичних вбивств, більше хаосу і тривоги – все це у підсумку спрямовано на чинну владу. І завжди будуть поруч “конструктивні політики”, які запропонують “помиритися” і “завершити безглузду війну”, – зазначає він.

На думку Горбуліна, “заради них все і затівається, заради страху українських громадян і невизначеності”.

“Показати, що Росія може робити на нашій території все, що захоче. Що її неможливо перемогти. Але це можливо. Не тут і не зараз, але можливо. Головне – не боятися. Комунізму вже немає. Не буде і російського режиму. Але наш успіх залежить не лише від цього, але і від нашої згуртованості, наявності проривних пріоритетів і чітких стратегій їх досягнення”, – заявив експерт.

Нагадаємо, що раніше російський політик спрогнозував, що Путін продовжуватиме агресію під час Чемпіонтату світу з футболу.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...