Російським військовим заборонили повертатися з окупованого Донбасу, – розвідка

На окупованій території Донецької та Луганської областей було введено заборону російським військовослужбовцям виїжджати до Росії.

Заборона стосується військових 1 і 2 АК ЗС РФ, – передає Головне управління розвідки у Facebook.

Зазначається, що таким чином “російське окупаційне командування продовжує заходи щодо зниження рівня неукомплектованості особовим складом та упередження випадків дезертирства”. Окрім того, з кінця грудня 2016 року ФСБ Росії активізувала вербувальну діяльність серед студентів ВНЗ України та РФ, які мають родичів на непідконтрольних Україні територіях.

Згідно з повідмоленням, більшість військовослужбовців-контрактників з числа місцевого населення не бажають продовжувати контракти, а російські військовослужбовці характеризуються низькими морально-психологічними якостями.

“9 січня перевірка тридцяти двох кандидатів для проходження служби, які прибули з території Росії для поповнення 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ, показала, що двадцять вісім з них виявились непридатні за станом здоров’я та схильні до зловживання алкогольними напоями й наркотичними речовинами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в окупованих Луганську та Донецьку збільшилася кількість випадків дезертирства та самовільного залишення військовослужбовцями місць служби. Терористам “ДНР” через масове дезертирство довелося розпустити роту.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...