Російський ідеолог “ДНР” відмовився залишати Донецьк

Російський політтехнолог і активіст “ДНР” Роман Манекін, який перебував у полоні і відчув на собі тортури з боку терористів, відмовився залишати окупований Донецьк.

Відповідна заява з’явилася на його сторінці в Facebook, – передає Обозреватель.

“Щодо від’їзду з Донецька (багато хто питає). По-перше, я зараз дійсно сильно ослаб, так що пересуватися в просторі – мука виснажлива. Он, на зустріч із представниками місії ООН вийшов на годину, а потім більше доби пролежав у муках, в ліжку. Розбитий.Так що від’їзд мені зараз просто не під силу. Хоча смертельних хвороб не маю, звичайно”, – написав пособник бойовиків.

“Виїхати в цій ситуації з Донецька, фактично означає визнати, що на Донбасі сьогодні можна безкарно вдиратися в чужі квартири, бити чоловіка на очах у дружини, ламати кінцівки, відбирати цінності, надягати пластикові пакети на голови, вивозити в невідомому напрямку дванадцять годин допитувати, а потім, під надуманим приводом, поміщати хворим більш, ніж на місяць в ІТТ, на “підвал”. І все це – тільки тому, що конкретному начальнику на 31.1% території колишньої Донецької області не сподобався зміст поста на особистій сторінці в Facebook об’ємом у дві пропозиції”, – додав Манекін.

Він заявив, що до “законного вирішення конфлікту” на Донбасі він не збирається добровільно залишати цей регіон, визнавши, що побоюється за свою сім’ю.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...