Російський адвокат, яка фігурує у справі втручання у вибори США, надала свідчення американським слідчим

Російський адвокат Наталія Весельницька, яка фігурує у справі про втручання РФ у вибори в США, заявила про надання свідчень слідчим сенатської комісії США по цій справі. 

Зі слів Весельницької, зустріч відбулася 26 березня у Берліні, – пише Українська правда.

За її словами, допит відбувався у закритому режимі.

“Мої свідчення стосувалися не лише моїх знань про факти, в яких я безпосередньо брала участь, але американських слідчих цікавили і мої аналітичні викладки, якими я з ними охоче ділилася щодо зв’язків між людьми, які стояли за “досьє Трампа” і командою Вільяма Браудера”, – додала росіянка.

“Слідчих цікавили питання, пов’язані з моїми контактами з представниками з США… Я офіційно заявила, що ніяких контактів у мене з людьми з оточення Дональда Трампа не було, у мене була лише зустріч з одним сина одного з моїх клієнтів”, – заявила вона.

Весельницька зазначила, що зустріч “мала приватний характер, і ніякого відношення ця зустріч не мала ні до особистості Хілларі Клінтон і Дональда Трампа-старшого, ні до президентських виборів і будь-яких виборів взагалі”.

“Їх також дуже сильно цікавили питання з так званим хакерських зломом DNC (комітет Демократичної партії), пошта якого була зламана”, – додала вона.

Нагадаємо, раніше представники спецпрокурора США Роберта Мюллера, який розслідує справу про можливе втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, допитали двох російських олігархів.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...