Російські курсанти приїхали складати іспити з артилерійської стрільби під Маріуполь

Морські піхотинці на південній ділянці фронту АТО поблизу Маріуполя говорять про появу на протилежній стороні фронту курсантів російських військових училищ.

Українські армійці підозрюють, що в такий спосіб ті складають іспити, – повідомляє кореспондент ТСН.

Фронтовики звертають увагу, що вже другий рік поспіль противник активізується саме у травні, коли настає час підбиття підсумків навчального року у вишах. Загострення на фронті співпадає з порою іспитів невипадково – саме в цей час розвідники фіксують збільшення кількості кадрових військових РФ на окупованій частині України. Бачать майбутніх російських офіцерів і морпіхи на передовій – кажуть, їх можна впізнати за одягом і вишколом у поведінці.

Також українські військові вважають, що пояснити різнопланові обстріли їх позицій в останні дні можна саме цим фактом. На їх думку, суботній масований артобстріл Водяного, мінометні атаки та реактивні “Гради” наприкінці минулого тижня у бік Широкиного могли бути іспитами з практичної артилерійської стрільби у виконанні російських курсантів.

“Вони приїздять, немов на обкатку сюди”, – каже морпіх із позивним “Граф”.

Із такою підтримкою активізуються й терористичні війська Росії, котрі стріляють гранатометами і кулеметами, а також снайпери.