Російські банки ведуть переговори про продаж бізнесу в Україні

Заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова заявила, що всі банки з російським державним капіталом в Україні ведуть переговори про продаж.

“Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж”, – сказала Рожкова в ефірі телеканалу Інтер.

За її словами, НБУ вважає продаж найкращим способом покинути ринок України.

“І ми, як регулятор банківського ринку, вважаємо, що це найкращий спосіб покинути ринок України, тому що в сьогоднішніх умовах, на жаль, про якийсь розвиток подальший розвиток цих банків на території України говорити звичайно не можна,” – заявила вона.

“Звичайно, це цивілізований спосіб продати банк, при цьому цей банк залишиться працювати, він буде точно так само продовжувати кредитувати економіку, обслуговувати клієнтів, але у нього буде інший власник і тим самим перспективи розвитку для нього відкриється”, – підсумувала Рожкова.

Нагадаємо, після акцій проти діяльності російських банків, які пройшли у столиці та інших регіонах країни, Сбербанк России обмежив зняття готівки для клієнтів.