Російська влада вбачає в українських прапорах екстремізм

Російська влада в анексованому Криму вбачила в українських прапорах, опублікованих у соцмережах, заклик до екстремістської діяльності.

Про це розповів у ефірі Громадського представник Українського культурного центру в Криму Андрій Виноградов, якого разом із дружиною Наталією затримували ФСБ.

«Культурний центр не займається екстремістськими заходами. Він займається лише збереженням української культури як такої у місті Сімферополі», — розповів він.

За словами Виноградова, наразі ФСБ має претензії до його дружини, якій інкримінують порушення ч. 2 ст. 280 Кримінального кодексу Росії — «Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності», «зроблені з використання засобів масової інформації, в тому числі мережі «Інтернет».

«Було багато питань щодо фото з українськими прапорами, зробленими у Криму», — зазначив Виноградов стосовно дописів його дружини у соцмережах.

За його словами, українські прапори розглядаються російською владою у Криму як «заклик до екстремістських дій».

«Зараз в нас забрали всю техніку, перевіряють інформацію на носіях. Поки що йдуть дослідчі дії. На даному етапі нам вже допомагають — в нас є адвокат. Поки ми дивимось, які будуть наступні дії сторони обвинувачення. Є певні ризики того, що закрити справу буде дуже важко», — сказав він.

«Діяльність центру продовжується, ми всі допомагаємо один одному. Ми запрошуємо людей, які хочуть вивчати українську мову. Наша справа ніяк не вплине на діяльність центру», — підкреслив Виноградов.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...