Росія стягнула до східного кордону України більше 80 тисяч військових, – Шкіряк

На східних рубежах України РФ сконцентрувала понад 80 тисяч військовослужбовців ЗС Росії.

Про це у Facebook написав радник глави МВС Зорян Шкіряк.

“РФ продовжує здійснювати тотальну концентрацію елітних підрозділів регулярної російської армії по всій лінії кордону з Україною. Тільки на східних рубежах їхня кількість налічує понад 80 тисяч військовослужбовців ЗС РФ. І це ще не кінцева цифра. Батальйонно-тактичні групи, танкові з‘єднання, ударна авіація, підрозділи ракетної артилерії, десантно-штурмові батальйони, спецпідрозділи ГРУ та МВС РФ. Розгортаються польові шпиталі. Це зовсім не страшилки, а суха констатація факту”, – написав Шкіряк.

Він додав, що наразі можливість наземного вторгнення РФ і чергового акту прямої агресії на суверенну Україну залишається достатньо високою.

“Не до жартів. І ми маємо бути готові до найгіршого розвитку подій… Сьогодні нам, як і тоді, в 2014-2016-му, необхідне єднання всього народу навколо підтримки української армії, правоохоронців, наших спецслужб. ЗСУ, Національна гвардія, Національна поліція, СБУ, ДСНС цілковито готові до виконання поставлених задач і в будь-який час дадуть гідну відсіч агресору. Ми сильні і ми переможемо”, – уточнив Шкіряк.

Раніше ми розповідали про те, хто крім поліції може зупинити авто для перевірки.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...