Робота уряду США буде частково призупинена як мінімум до 27 грудня, – ЗМІ

Члени Сенату Конгресу США безрезультатно завершили своє позапланове засідання, присвячене обговоренню прийняття документа про тимчасове фінансування федерального уряду.

Про це повідомляє видання Politico, – передає УНН.

Лідер республіканців у Верхній палаті Конгресу Мітч Макконнелл заявив, що наступне засідання Сенату відбудеться не раніше 27 грудня. Це означає, що часткове призупинення роботи американського уряду продовжиться як мінімум до цього дня.

“Як я вже сказав раніше, коли відкривав (суботнє засідання – прим. ред.), я радий, що продуктивні дискусії тривають. Коли ці переговори призведуть до конкретного вирішення, яке влаштує представників обох партій – що означає 60 голосів в Сенаті і президентський підпис, – тоді ми винесемо (документ – прим. ред.) на голосування. Сенатори будуть сповіщені, коли відбудеться голосування, а поки консультації і переговори тривають”, – зазначив перед завершенням засідання лідер республіканців в Сенаті.

Нагадаємо, в США була частково заблокована робота уряду. Конгрес США відмовився виділяти гроші на стіну на кордоні з Мексикою.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...