РНБО ухвалила розгін блокувальників ОРДЛО

Рада національної безпеки та оборони доручила Нацполіції, Нацгвардії та СБУ за допомогою сили унеможливити порушення громадського порядку на об’єктах інфраструктури.

Про це йдеться в опублікованому на сайті РНБО рішенні “Про невідкладні заходи з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України та посилення захисту критичної інфраструктури”.

“Національній поліції України, Національній гвардії України, Службі безпеки України забезпечити безпеку та унеможливити у встановлений законом спосіб спроби порушення громадського порядку на об’єктах критичної інфраструктури”, – йдеться в пункті №5 рішення.

У шостому пункті РНБО доручила СБУ захистити об’єкти критичної інфраструктури від спроб порушення громадського порядку з боку російських спецслужб, їхньої агентури, пов’язаних з ними підривних елементів та диверсійно-розвідувальних груп, – пише UA1.com.ua.

Згідно з пунктом №4, МВС та СБУ мають захистити від агресора об’єкти газо- та електропостачання, транспортну інфраструктуру в районі проведення АТО на Донбасі.

Як повідомлялося раніше, Мосійчук закликав учасників блокади та органи влади до переговорів.