Site icon ІНФОРМАТОР

РФ намагається обійти санкції, щоб посилити мобілізацію та виготовлення зброї, – ISW

Російська влада намагається обійти санкції через військово-технічне співробітництво з країнами Співдружності Незалежних Держав.

Про це повідомляє ISW.

Обхід санкцій

За даними інституту, РФ намагається обійти накладені Євросоюзом санкції і тому посилює співпрацю з Азербайджаном, Вірменією, Білоруссю, Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном та Узбекистаном.

Як заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, міністри оборони СНД також створили військову науково-дослідну організацію та спільний підрозділ гуманітарного розмінування.

Посилення мобілізації

РФ пом’якшує контроль українців, які намагаються виїхати з окупованих територій в бік Росії. При цьому колаборанти продовжують примусово вивозити дітей з окупованої України до Росії.

Окрім цього у РФ оголосили про те, що з 1 жовтня розпочнеться піврічний призовний цикл. Однак в окремих районах Крайньої Півночі Росії призов розпочнеться 1 листопада через погану погоду.

При цьому влада РФ заявляє, що призов буде проходити “в усіх суб’єктах Російської Федерації”, включно з окупованими територіями в Україні.

У російських законах, які в жовтні 2022 року незаконно включили територію України в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях до складу Росії, було зазначено, що призов на військову службу на цих територіях розпочнеться у 2023 році, але російські урядовці оголосили за день до початку весняного призову 2023 року.

Мобілізація на тимчасово окупованих територіях України

Російські окупанти посилюють мобілізацію на тимчасово окупованій території України. Зокрема, і в Херсонській області, хоча гауляйтери заявляли, що жодної мобілізації не проводитиметься. Крім того, на Луганщині російські окупанти збираються забрати до своєї армії неповнолітніх.

Нагадаємо, як раніше уточнювали у Генштабі ЗСУ, під час нової хвилі мобілізації Росія хоче призвати від 400 до 700 тисяч чоловіків. Причому вона торкнеться Чечні та тимчасово окупованих територій України.

Exit mobile version