РФ на фінансових ринках поплатилася за свою “війну” із Заходом, – ЗМІ

За підрахунками російського Forbes, в понеділок активи російських мільярдерів, які потрапили під санкції, втратили 3,3 млрд біржової вартості, тобто 10% їх сукупної вартості, що оцінюється у 32,5 млрд доларів.

Дев’ятого квітня, внаслідок нових санкцій США, фондовий індекс Росії обвалився на 10%. Рубль упав на 3,3% до долара, і це найрізкіше падіння з січня 2014 року, коли були введені перші міжнародні санкції, пов’язані з анексією Криму.

Про це повідомляє видання Le Figaro.

Таким чином, на думку авторитетної The New York Times, у понеділок “Росія розплатилася на фінансових ринках за своє протистояння із Заходом”.

“Кумулятивний ефект від обвалу полягає в тому, що для російських компаній і споживачів як мінімум злегка виросте вартість життя. Для ринків РФ це був один із найгірших днів з часів анексії Криму у 2014 році, і цей “стрімкий відступ” висвітилив елементарний факт: хоча на світовий політичній арені Путін зумів заново затвердити свою країну як силу, з якою слід рахуватися, вона все ж знаходиться в економічній ізоляції і стикається з ризиками для свого довгострокового процвітання”, – йдеться у статті.

Нагадаємо, що лідери країн “нормандської четвірки” зустрінуться у травні без Путіна.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...