Резонансна ДТП у Харкові: ЗМІ повідомили, що мати Зайцевої продала квартиру і таємно платить потерпілим

Мати Олени Зайцевої виплатить півмільйона гривень родинам постраждалих у результаті резонансної дорожньо-транспортної пригоди у Харкові.

Жінка платить компенсації для всіх потерпілих родин таємно і під чужим прізвищем. У ході розслідування слідчі долучають до справи чеки від матері підозрюваної Зайцевої, – йдеться у сюжеті ТСН.

Розмір однієї компенсації – 50 тисяч гривень. При цьому у заміський будинок Зайцевих на тисячу квадратів охоронець не пропускає. Місцеві кажуть, що вони викупили тут колишній піонерський табір.

Трикімнатне житло у Харкові, де прописана підозрювана водійка, здається в оренду. Квартира, в якій вона жила, на 200 квадратів, займає ледь не половину першого поверху п’ятиповерхівки. Всі вікна – за великими решітками. Вхід окремий. У домофон відповідає мати Зайцевої.

Виявляється, це житло Зайцевим вже не належить. Згідно з реєстром нерухомості, на другий день після аварії власником став Станіслав Тишкевич. Аналогічне прізвище носить бухгалтер на фірмі Зайцевих.

Рахунки для переказу компенсацій Зайцеви шукають в інтернеті, додає адвокат. Вона скаржиться, що першій перевели гроші для травмованої вагітної Жанни Власенко, але ніхто не оцінив.

“Чеки додані до матеріалів справи, щоб люди могли скористатися грошима. Власенко говорить, що їй ніхто копійки не пропонував. Але на рахунки лікарні ми їй першій перерахували. Напевно, лікарня не повідомила”, – додала Козир.

Батьки загиблого Олександра, які від слідчого дізналися про переказ 50 тисяч гривень, кажуть, що навіть гадки не знали, хто така Іванова. Вони досі вірили, що їм помагають друзі сина. Гроші планували віддати на лікування травмованої невістки. Провідати Оксану їм дозволили вперше за місяць. Берченки втратили у цій аварії молодшу доньку Діану, а від старшої – уже місяць як не відходять в реанімації.

Нагадаємо, 20 жовтня, суд у Харкові обрав для підозрюваної Олени Зайцевої запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 16 грудня без можливості внесення застави.

Вже восьмого листопада суд арештував і другого учасника аварії Генадія Дронова.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...