Ремонтом кораблів Північного флоту РФ займалися алкоголіки та безпритульні

Колишнього генерального директора судноремонтного заводу «Зірочка» засудили на 9 років за привласнення і розтрату.

Як повідомили УФСБ Росії по Північному флоту, з 2009 по 2010 роки він укладав фіктивні договори з фірмами – «одноденками». Тож по паперам ремонтом кораблів займалися безпритульні та алкоголіки, на розрахункові рахунки яких перевели понад 50 млн рублів, – повідомляє РосБалт.

Гроші були отримані в рамках укладених з МО РФ держконтрактів на відновлювальні роботи атомних ракетних крейсерів «Петро Великий» і «Маршал Устінов», БПК “Адмірал Чабаненко» і ракетного підводного крейсера «Єкатеринбург». Однак, шахрай перевів їх у готівку та використав на власний розсуд.

«На підставі результатів наглядової перевірки, проведеної прокуратурою Мурманської області за інформацією управління ФСБ Росії по Північному флоту, Слідчим управлінням УМВС Росії по Мурманської області стосовно підприємця порушено кримінальну справу. Раніше 06 лютого 2015 і 01 березня 2016 років, колишній гендиректор “Зірочки” був судимий за розкрадання бюджетних коштів, виділених на ремонт підводних човнів і надводних кораблів СФ, а також за ухилення від сплати податків », – повідомляє управління.

За сукупністю злочинів екс-гендиректор засуджений до 9 років позбавлення волі у виправній колонії загального режиму, зі штрафом в розмірі 900 тисяч російських рублів і позбавленням права займатися адміністративно-господарською та організаційно-розпорядчою діяльністю в комерційних організаціях на 2 роки.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...