Регламентний комітет розглядає зняття недоторканності з депутата Довгого

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що у ГПУ достатньо зібраних матеріалів для того, щоб висунути підозру народному депутату Олесю Довгому.

Про це Луценко заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань регламенту щодо подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олеся Довгого.

“Ми вважаємо, що у нас достатньо зібраних матеріалів для того, щоб висунути підозру діючому народному депутату Довгому Олесю Станіславовичу в тому, що він, чітко усвідомлюючи, після підписання ним особисто візи на розгляд клопотання житлового кооперативу “Технолог”, що вони просять близько 100 га у межах заказника місцевого значення, що визначався не касованим рішенням Київської міської ради від 2005 року, поставив всупереч Регламенту Київської міської ради його до порядку денного в неустановленому порядку, змусивши до цього діяти у певний спосіб пана Євлаха, керівника відповідної комісії, а також ставив на голосування без роздачі матеріалів, чим також порушив Регламент. Ми вважаємо, що це свідчить про зловживання службовими обов’язками секретаря Київської міської ради Довгого, що привело до тяжких наслідків, а саме виведення з власності київської громади землі на нормативно-грошову оцінку понад 81 млн грн”, – сказав він.

“Буду захищатися, як і кожна людина, у законний спосіб у суді. За недоторканність не тримаюся, говорив про це неодноразово. Як політик і людина буду в цьому послідовним”, – заявив Довгий.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий розповів, чому Генеральна прокуратура внесла на нього подання про зняття недоторканності.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...