Реформи треба обговорювати з українцями, – Ляшко

Народний депутат Олег Ляшко заявив, що дві ключові реформи – пенсійну та земельну потрібно в першу чергу обговорювати з українцями, а не з МВФ.

«Запропонована урядом пенсійна реформа переслідує єдину мету – щоб якомога менше людей отримували пенсію”, – заявив лідер Радикальної партії.

Політик назвав пропозиції уряду щодо нової пенсійної реформи – «драконівськими».

«Зараз уряд пропонує збільшити трудовий стаж до 35 років і наводить приклад людини 1958 року народження, у якої вже є такий трудовий стаж.

Може і є, бо при радянській владі всі працювали, за дармоїдство тоді навіть у тюрму саджали.

А якщо ми візьмемо людей молодше, які пройшли 90-ті роки, коли мільйони українців працювали без оформлення трудової книжки на базарах чи будівництві, де вони візьмуть ту пенсію?», – обурився парламентар.

Разом із тим фракція Радикальної партії вимагає обговорення питання продажу української землі, що хоче запровадити влада на вимогу Міжнародного валютного фонду.

«Ми вимагаємо продавати не землю, а продукцію з цієї землі.

Господарем на українській землі повинен бути тільки український фермер, а не латифундисти чи транснаціональні корпорації», – підсумував голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

Як повідомлялося раніше ІНФОРМАТОРом, народний депутат України Олег Ляшко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою провести всеукраїнське обговорення проекту нової пенсійної реформи.