Site icon ІНФОРМАТОР

“Разом ми не дозволимо терористам знищити демократію”: Зеленський відреагував на потужну промову Байдена

Президент України Володимир Зеленський подякував американському колезі Джо Байдену за потужну промову і заявив, що країни, що протистоять агресії та тероризму, розраховують на лідерство Америки в збереженні нашої спільної свободи.

“Я вдячний Джозефу Байдену за його потужну промову. Разом ми не дозволимо ненависті знищити свободу, а терористам – демократію”, – вказав Президент у соцмережі X.

Зеленський наголосив, що Україна вдячна США за підтримку та непохитну віру в те, що гуманізм, свобода, незалежність і міжнародний порядок, ґрунтований на правилах, мають завжди перемагати.

“Наша спільна мета – захистити вільний спосіб життя для всіх наших народів. Світ, особливо країни, що протистоять агресії та тероризму, розраховує на лідерство Америки в збереженні нашої спільної свободи. Непохитна двопартійна підтримка України в Сполучених Штатах дуже надихає всіх наших воїнів і весь наш народ. Інвестиція США в оборону України гарантує довгострокову безпеку для всієї Європи та світу”, – підкреслив Глава держави.

 

Exit mobile version