Шкода, що живодер не помер від вибуху гранати, – Ляшко

Правоохоронні органи повинні негайно звернути увагу на діяльність київського догхантера Олексія Святогора, у іншому ж разі, на переконання лідера Радикальної партії Олега Ляшка, до покарання живодера візьмуться свідомі громадяни.

Про це народний депутат написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи вибух гранати у будинку, де мешкає Святогор.

“У поштовій скриньці київського живодера Олексія Святогора вибухнула ручна граната. Шкода, що цей виродок не здох!

Якщо правоохоронні органи і далі не реагуватимуть на злочини садиста, на руках якого – кров тисяч убитих тварин – Господь його покарає. А наша справа, як казав Аль Капоне – лише організувати їм зустріч”, – висловився парламентар.

“Це не остання граната, яка чекає Олексія Святогора”, – додав у своєму дописі на сторінці у Facebook народний депутат, заступник Олега Ляшка Андрій Лозовий.

Нагадаємо, в ніч на 13 січня у Дніпровському районі Києва на вулиці Луначарського в житловому будинку пролунав вибух.

На місці події правоохоронці встановили, що місцевий житель 1978 року народження вирішив перевірити поштову скриньку. Коли він її відкрив, то почув підозрілий звук і впав. При цьому відбувся вибух. В результаті чоловік отримав незначні пошкодження.

Пізніше стало відомо, що граната лежала в поштовій скриньці брата відомого київського догхантера (вбивці бездомних собак) Олексія Святогора, який також прописаний за цією адресою.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...