Радикальна партія відстоює політику економічного націоналізму, – Ляшко

Єдина можливість зробити Україну багатою – суттєво змінити економічну політику.

Таке переконання висловив лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі радіо «ЕРА».

«Минулого року в Україні зібрали близько 60 мільйонів тонн зернових, а вивезли більше 40 мільйонів тонн. Хоча треба експортувати не сировину, а готову продукцію.

Також влада хоче скасувати мораторій на вивезення лісу-кругляка та мораторій на продаж землі на догоду МВФ. Такими кроками Україну перетворюють на сировинну державу», – наголосив народний депутат.

Натомість, за словами парламентаря, фракція Радикальної партії пропонує політику економічного націоналізму.

«Перш за все, це модернізація промисловості. Саме тому ми прийняли законопроект у парламенті, який звільняє деревообробне обладнання від імпортного мита. Проте, я вважаю, що потрібно звільнити від імпортного мита та ПДВ будь-яке обладнання, щоб дати можливість розвиватися вітчизняному виробництву», – пояснив парламентар.

Лідер опозиційної фракції впевнений, що зміни економічної політики потрібні і на рівні міжнародного партнерства.

«Всі міжнародні угоди мають бути переглянуті і розірвані ті, які перетворюють Україну на сировинний придаток.

Наприклад, угода з Євросоюзом про зону вільної торгівлі. Квоти, які встановлені для нашої країни, зокрема, на постачання сільськогосподарської продукції, – принизливі. Ми можемо, наприклад, постачати набагато більше тих же томатів чи курятини.

Тому ми вимагаємо від уряду переглянути ці квоти чи взагалі поставити питання доцільності цієї угоди», – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції Радикальної партії Олег Ляшко зустрівся з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом для обговорення осучаснення системи пенсій в Україні.

Також Олег Ляшко заявив, що вимагає притягнути голову Національного банку Валерію Гонтарєву до кримінальної відповідальності