Радикальна партія розробила законопроект про сприяння розвитку ринку електромобілів в Україні

На розгляд парламенту внесли законодавчу ініціативу, покликану створити сприятливий економічний клімат для виробників та споживачів електромобілів в Україні. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк.

“Треба грати на випередження! Краще сьогодні зняти податки з електрокарів, ніж через 10-15 років перетворитися на звалище бензиново-дизельного непотрібу.

Президент Ford Марк Філдс заявив, що “наступає ера електрокарів”, він переконує що за 15 років буде більше моделей електромобілів ніж автівок з двигуном внутрішнього згоряння.

Найбільший світовий автовиробник Volkswagen обіцяє, що у 2025 році електромобілі становитимуть 25% його продажів.

Ми з Олег Ляшко та командою Радикальної партії і нашими однодумцями розробили і внесли до парламенту законопроект №5494 з пакетом податкових стимулів для масштабного розвитку ринку електромобілів та створення екосистеми електротранспорту в Україні”, – повідомив політик.

1

Нагадаємо, раніше на парламентському круглому столі «Вплив тарифної політики на промисловість та економіку» промисловці й парламентарі негативно оцінили цінову політику НКРЕ КП та “Укрзалізниці”.

Віктор Галасюк закликав запобігти друку Постанови НКРЕКП про шестикратне підвищення питомої вартості нестандартного приєднання до електромереж та забезпечити проведення НАБУ розслідування цієї масштабної махінації.