Радикальна партія ініціює звільнення Климпуш-Цинцадзе за зраду національних інтересів, – Мосійчук

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка готує проект постанови про звільнення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за зраду національних інтересів на міжнародній арені.

Про це народний депутат Ігор Мосійчук заявив трибуни Верховної Ради.

“Учора, з трибуни Верховної Ради, євробалаболи обвинувачували Лідера Радикальної партії Олега Ляшка в конфлікті з Віце-прем’єром Климпуш-Цинцадзе.

Найпалкішим був виступ народного депутата, який не лише є автором Законопроекту про продаж української землі, а й водночас родичем одного з найбільших аграрних олігархів України.

Євробалаболи хочуть щоб ми продавали українську землю, зерно і ліс. А ми, радикали, хочемо, щоб в Україні вироблявся власний хліб і власні меблі. В цьому і полягає світоглядна прірва між нами. Ми боремось за розвиток української економіки, а вони – за розбазарювання наших ресурсів.

В зв’язку з цим, фракція Радикальної партії готує проект постанови про звільнення Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе за зраду національних інтересів на міжнародній арені.

Ми переконані, що цю посаду не може обіймати людина, байдужа до України”, – заявив політик.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий заявив, що парламент повинен негайно ухвалити закон щодо легалізації видобутку бурштину.

16 січня під час перестрілки між бурштинокопачами на Рівненщині було вбито людину. Того ж дня у центрі міста Олевськ на Житомирщині стався збройний напад на місцевих жителів. Невідомі з пістолетами та гвинтівками відкрили вогонь по молодих людях, які стояли поблизу однієї з кав’ярень і парковки, а також кинули у натовп гранату. Поліція розпочала кримінальне провадження.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...