Радикальна партія ініціює щорічне медобстеження українців за кошти держави

Радикальна партія Олега Ляшка подасть законопроект про впровадження в Україні безкоштовного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян.

Про це в ефірі радіо “Ера” заявив лідер політсили, додавши, що парламентська фракція Радикальної партії також контролюватиме запуск програми реімбурсації.

“Є загроза, що ця програма може не запрацювати. У заяві Аптечної асоціації йдеться про те, що Міністерство охорони здоров’я досі не сформувало перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню.

Я спілкувався із заступником міністра Романом Іликом і він мене запевнив, що по всіх областях України ця програма почне діяти”, – зауважив Олег Ляшко.

Олег Ляшко наголосив, що Радикальна партія рік добивалася цього рішення.

“Ми зареєстрували ще один законопроект – про проведення безкоштовного щорічного медичного обстеження і диспансеризації громадян.

Сьогодні люди йдуть до лікарні вже на останній стадії хвороби, коли вже нічого не можна зробити, бо обстеження дороге. Тому ми пропонуємо проводити діагностику за рахунок держави. Це дозволить виявляти хвороби на ранній стадії і рятувати життя людей.

Ми рахували, що на цю програму потрібно 200 – 250 гривень на рік. Це набагато менше, ніж держава втрачає через високу смертність працездатного населення. Ми будемо добиватися реалізації цієї програми, щоб врятувати сотні тисяч людей”, – підсумував парламентар.

Нагадаємо, Олег Ляшко подав до суду на очільника НКРЕКП Дмитра Вовка з вимогою скасувати «абонплату» за газовий лічильник.

З 1 квітня цього року НКРЕКП встановлює щомісячну обов’язкову плату за користування газом незалежно від обсягів його використання споживачами.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...