Радикальна партія готова взяти на себе фінансові зобов’язання щодо перепоховання Олександра Олеся

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що готовий фінансово долучитися до перепоховання Олександра Олеся на чеському цвинтарі або в Україні за згодою рідних.

Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

“Ситуація із ексгумацією останків видатного українського письменника і поета Олександра Олеся в Чехії особисто мене шокувала”, – пише Ляшко.

3 січня у Чехії ексгумували останки українського письменника Олександра Олеся. Поет помер у 1944 році. За чеськими законами, після поховання родичі або друзі померлих повинні платити ренту за місце на кладовищі, розміром в 20 тисяч чеських крон раз на 10 років. До недавнього часу ренту за могилу Олександра Олеся платив, за власною ініціативою, громадянин Чехії і виходець з України Володимир Михайлишин, який нещодавно помер.

“Радикальна партія готова фінансово долучитися до повернення Олександрові Олесю спокою на чеському цвинтарі, а ще краще – до його перепоховання в Україні за згодою рідних.

Наш геній заслужив спочивати на рідній українській землі”, – заявив політик.

Нагадаємо, раніше народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук заявив, що останки Олександра Олеся слід перепоховати в Україні.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...