Радикальна партія добилася збільшення оборонного замовлення у вітчизняних виробників

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко отримав запевнення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в тому, що уряд збільшить державне оборонне замовлення в українських підприємств.

Про це заявив народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук, коментуючи відвідини Кременчуцького авторемонтного заводу “KRAZ” у дописі на Facebook.

“Поспілкувались з керівництвом заводу та трудовим колективом.

“KRAZ” – це найбільше автобудівне підприємство країни, від функціонування якого залежить робота більше ніж 100 тисяч людей. Наразі потужності “KRAZ” дозволяють випускати 7 тисяч автомобілів в рік. В той же час, оборонне замовлення країни у “KRAZ” на сьогодні складає 350 автомобілів.

Завод виживає, але це не державницька політика”, – підкреслив парламентар.

1

Політик поінформував, що фракція Радикальної партії Олега Ляшка найближчими днями зареєструє законопроект щодо заборони на придбання автомобільної техніки (МАЗ, КАМАЗ), яка виробляється в країні-агресорі Російській Федерації.

“Окрім цього, вчора, під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, лідер нашої фракції Олег Ляшко отримав запевнення, що цього року оборонне замовлення, розміщене на “KRAZ”, буде становити не менше 1000 спеціалізованих автомобілів”, – пообіцяв Ігор Мосійчук. 

Парламентар наголосив, що влада повинна лобіювати інтереси українських підприємств заради відродження вітчизняної економіки та забезпечення українців роботою і гідною заробітною платою.

Нагадаємо, сьогодні лідер Радикальної партії Олег Ляшко протестував український військовий автомобіль “Спартан”.

Нещодавно державний концерн “Укроборонпром” взяв участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – International Defence Exhibition, яка проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.