Радником командувача Нацгвардії стане підполковник з Румунії

Начальник відділу європейських програм Генерального інспекторату жандармерії Румунії підполковник Рауль Василаке стане радником командувача Національної гвардії України.

Як заявив заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Микола Балан, інформація, що Василаке стане радником командувача Нацгвардії вже має офіційне підтвердження, а до виконання своїх обов’язків він приступить з 2 травня.

“Ми раді тому, що пан Василаке призначений радником до Нацгвардії України. У такий спосіб ми можемо зробити свій внесок у розвиток вашого військово-правоохоронного формування та у зміцнення нашої співпраці. Зі свого боку ми надаватимемо підтримку і докладатимемо максимум зусиль, аби ця робота була успішною”, – зазначив міністр-радник Посольства Румунії в Україні Георге Ангель.

Своєю чергою, підполковник Василаке подякував за довіру командуванню НГУ та розповів про деталі проекту, що планується.

Зокрема, передбачається вдосконалення підготовки гірських підрозділів Нацгвардії, підготовка спеціалістів з професійного втручання, а також груп діалогу (на зразок підрозділу превентивної комунікації, відомого як «поліція діалогу», що запрацював у поліції минулого року).

Під час масових заходів, таких як демонстрації та футбольні матчі, у країнах ЄС працюють спеціально підготовлені перемовники, які підтримують діалог з організаторами та учасниками акцій. Така тактика — поліція діалогу — довела свою ефективність щодо зменшення виникнення провокацій, сутичок та насильства.

Нагадаємо, минулого року Україна та Румунія також домовилися про запровадження спільних патрулів для охорони держкордону.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...