Радіостанцію “Гармония мира” перевірять через антиукраїнські передачі

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку радіостанції “Гармония мира” за зверненням нардепа Надії Савченко та одеської організації ВО “Свобода”.

У зверненні зазначено, що 22 січня в ефірі транслювався повтор випуску передачі “Истоки”, яка, на думку заявників, має антидержавний зміст і створює умови для дестабілізації національної безпеки, – повідомляється на сайті Нацради.

“Інформація, викладена у радіопередачі, нав’язує слухачам негативне ставлення і ставить під сумнів існування української мови, культури, неможливість розірвання зв’язків з “братньою Росією”, суперечливість існування України як держави, що є ознакою порушення ліцензіатом вимог абзацу 6 частини 2 статті 6 та пункту е) частини 1 статті 59 закону України “Про телебачення і радіомовлення”, – сказано в повідомленні.

Крім того, заявники зазначають, що в ефірі “Гармонии мира” обсяг україномовних програм становить невеликий відсоток, що є ознакою порушення частин 2 і 5 статті 9 вимог цього закону.

Крім того, регулятор призначив позапланові перевірки ще чотирьох ліцензіатів: ТОВ “Эйчди фешн”, Київ (супутникове телебачення, логотип “HDFASHION&LifeStyle”), ТОВ “ТРК “Радіо великих доріг”, Олександрія Кіровоградської обл. (позивні “Радіо великих доріг”), ТОВ “Медіасистем-груп”, Чернівці (кабельне телебачення, логотип “ТВА місто”), а також провайдера програмної послуги з Генічеська Херсонської обл. ПП “Торнадо”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Криму почнуть випускати україномовну антиукраїнську газету.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...