Рада дозволила іноземним підрозділам брати участь у військових навчаннях в Україні

Верховна Рада дозволила допуск підрозділів збройних сил інших держав для участі у військових навчаннях на території України в 2017 році.

Відповідний законопроект підтримали 236 народних депутатів, – пише НВ.

Даний законопроект передбачає допуск на територію країни в 2017р підрозділів збройних сил іноземних держав для участі в багатонаціональних навчаннях з підготовки підрозділів збройних сил, а також українсько-американських навчаннях Сі Бриз-2017 і Репід Трайдент-2017.

Згідно з супровідними документами до законопроекту, в рамках багатонаціональних навчань з підготовки підрозділів збройних сил пропонується допустити на територію України строком до 365 днів до 3 тисяч військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми “Партнерство заради миру з озброєнням і військовою технікою, в тому числі і до 6 літаків і вертольотів.

В рамках українсько-американських навчань Сі Бриз – 2017 пропонується допустити на територію України у липні – вересні 2017 року на термін до 25 діб до 2,5 тисяч військовослужбовців ЗС США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми Партнерство заради миру з озброєнням та військовою технікою, до 10 кораблів, до 5 підводних човнів, до 10 літаків і вертольотів, до 60 одиниць колісної техніки.

В рамках українсько-американських навчань Репід Трайдент – 2017 пропонується допустити на територію України у червні – листопаді 2017р терміном до 25 діб до 2 тисяч військовослужбовців США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми Партнерство заради миру з озброєнням та військовою технікою, до 6 літаків, до 10 вертольотів.

Нагадаємо, 19 січня в Україні розпочалися навчання Військово-морських Сил.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...