Рада безпеки ООН відхилила російську резолюцію по Сирії

На екстреному засіданні Ради безпеки ООН більшість членів організації проголосували проти резолюції Росії, яка закликала засудити удари США, Великобританії і Франції по об’єктах сил Асада у Сирії.

Резолюція Росія отримала три голоси «за», вісім голосів «проти», ще чотири країни утрималися.

«За», крім Росії, проголосували Болівія і Китай. Казахстан, Перу, Екваторіальна Гвінея і Ефіопія вирішили утриматися, – повідомляє Reuters.

Проект резолюції не приймається через те, що не було отримано належну кількість голосів, – оголосив постпред Перу при ООН і голова СБ ООН Густаво Меса-Куадра.

Нагадаємо, у мережі вже з’явилися відео ударів по силам Асада. Міністерство оборони Франції також опублікувало свій запис ракетного удару.

Також, за інформацією ЗМІ, США використали новий тип ракет під час останньої атаки по Сирії. Крім цього, у США повідомили, що після удару по силам Асада, активність російських “тролів” зросла на 2000% та заявили про готовність до нових ударів по Сирії.

Зазначимо, за даними волонтерів під час останньої хіматаки у Сирії загинуло понад 150 осіб. У мережі також оприлюднили відео з жертвами хімічної атаки. Постпред РФ при ООН назвав інцидент з хімзброєю у Сирії “постановочним”.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...