Питання трудової міграції вирішить тільки радикальне підвищення зарплат, – Ляшко

Спроби уряду подолати трудову міграцію без збільшення доходів громадян – короткострокова туфта із наперед провальним результатом.

Таке переконання на своїй сторінці у Facebook висловив Олег Ляшко.

“Уряд вирішив боротися з трудовою міграцією шляхом перекваліфікації робітників. Але це абсолютно не вирішує проблеми міграції. Ключове – це радикальне збільшення зарплат! Коли в Польщі мінімальна зарплата 500 євро, а у нас 120 євро – ось головна причина для міграції. Перекваліфікація трудових кадрів за бюджетні кошти без підвищення зарплат – це викинуті на вітер гроші. Будемо продовжувати спонсорувати економічний розвиток інших держав замість того, щоб відновлювати національну економіку”, – написав народний депутат.

Радикальна партія пропонує власний план розвитку економіки, щоб повернути заробітчан з-за кордону.

“Наша команда пропонує протилежну політику, щоб уникнути демографічної і трудової кризи: відновлення держфінансування профтехосвіти, дуже суттєве підвищення зарплат для працівників, абсолютні обмеження на торгівлю сировиною, стимули для енергомодернізації і переоснащення виробничих потужностей підприємств, зниження облікової ставки Нацбанку для здешевлення кредитів, програми забезпечення молодих сімей житлом і першим робочим місцем. Це реальний план відновлення національної економіки і зупинення трудової міграції. Все інше – короткострокова туфта із наперед провальним результатом”, – зазначив Ляшко.

Політик наголосив на тому, що потрібно збільшити державну підтримку села для припинення трудової міграції.

“Українці купують землю у Польщі, бо не бачать перспектив у рідній країні. Адже в Україні неможливо прогодувати родину на мізерну зарплату, а сільське господарство знищують на догоду іноземцям. Ми вимагаємо від уряду підвищити мінімальну зарплату і відмовитись від заборони на продаж домашнього м`яса та молока, щоб дати людям можливість достойно жити”, – підсумував Ляшко.

Нагадаємо, що Ляшко прокоментував подовження дії “металургійного закону” на 3 роки.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...