27.1 C
Kyiv
П’ятниця, 21 Червня, 2024

Питання навіть не Криму. Подоляк розповів, коли можна буде прогнозувати закінчення війни

Остаточним переломним моментом у війні стане не деокупація Криму, а визволення Донецька чи Луганська. Опісля можна буде спрогнозувати, коли саме закінчаться бойові дії.

Про це йдеться у заяві радника глави ОП Михайла Подоляка в ефірі телемарафону.

Коментуючи контрнаступальні дії ЗСУ на Харківському напрямку та на півдні, посадовець зазначив, що “сьогодні відбувається не перелом, а те, що й мало відбуватися”.

“Україна показує, як вона воюватиме, як вона звільнятиме території, включно з Кримом. Це будуть абсолютно продумані стратегічно і тактично заходи на різних напрямках”, – наголосив Подоляк.

На його думку, “остаточний перелом станеться після того, як паде одне з двох ключових для Кремля міст” – Донецьк чи Луганськ.

“Ось цього моменту, власне, все й закінчиться. Ми зможемо вже чітко математично прогнозувати, коли закінчиться війна. Це питання навіть не Криму, а питання Луганська та Донецька. Це надзвичайно важливо, бо навколо цих двох міст і побудовано всю цю риторику дивних суб’єктів із РФ, які розповідають про якесь бомбардування Донбасу”, – додав радник глави ОП.

ПО ТЕМІ

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ НОВИНИ

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ

ми у соцмережах

524,480Читачі>