Пинзеник поставив Луценка на місце

Генеральний прокурор України у парламенті має не допитувати, а доповідати.

Про це в кулуарах парламенту заявив перший заступник Комітету Верховної Ради України з питань регламенту Павло Пинзеник після розгляду питання про надання згоди на зняття недоторканності з депутата від “Народного фронту” Євгена Дейдея, передає Depo.ua.

“Юрій Віталійович, дещо переплутав місце, де він перебуває. Це Верховна Рада України. І члени комітету запрошують людей, щоб одержати необхідну їм інформацію для того, щоб постановити відповідний висновок. Комітет існує не для того, щоб генпрокурор ставив питання (Луценко безуспішно просив дозволити йому опитати свідка Лінчевського, – ред.). Якщо потрібно опитати генпрокурора, ми його опитуємо. А в даному, мені здається, це треба тумблер поставити між вулицею Різницькою і Верховною Радою, де по дорозі генпрокурор мав би згадати, куди він їде. Він тут не керує, не проводить тут доповіді, слідчі дії, він тут доповідає, а ми його слухаємо”, – зазначив Пинзеник.

Нагадаємо, сьогодні регламентний комітет Верховної Ради не підтримав зняття недоторканності з народного депутата Євгена Дейдея.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...