Путін є ворогом Америки, – Маккейн

Республіканський сенатор Джон Маккейн закликав Трампа до рішучості у переговорах з Путіним у Гельсінкі.

Про це пише Голос Америки.

“Тепер очі всіх прикуті до Гельсінкі, де президент Трамп планує зустрітись з Путіним.

Президент має подолати свою тенденцію виказувати таку пошану супротивникам Америки, яку потрібно зберігати для наших союзників. Він має показати, що він може бути сильним і рішучим з Путіним – не лише задля себе, але і для того, щоб продемонструвати готовність захищати Америку і наші спільні цінності проти тих, хто їм загрожує”, – йдеться в заяві сенатора.

Маккейн наголосив, що саме дії Путіна призвели до погіршення відносин США та Росії.

“Путін не друг і не просто конкурент Америки, він – ворог і не тому, що ми так хочемо, а тому, що він зробив такий вибір. Він вирішив провести вторгнення до України та анексувати Крим. Він вирішив допомогти режиму Асада вчиняти вбивства сирійців. Він вирішив атакувати американські вибори і шкодити демократичним установам у всьому світові і всередині Росії. Президент Трамп має притягнути Путіна до відповідальності за його дії під час засідання в Гельсінкі. Неспроможність це зробити стане серйозним аргументом проти його керівництва лідерською роллю Америки в світі”, – йдеться в заяві сенатора.

Маккейн також розкритикував те, як Трамп провів переговори на саміті НАТО в Брюсселі.

“Дії президента Трампа на саміті НАТО в Брюсселі розчаровували, але, зрештою, не здивували”, – йдеться в заяві сенатора, опублікованій NBC.

Маккейн переконаний, що той факт, що Трамп, все ж підписав спільну декларацію Альянсу є заслугою терплячої позиції союзників США.

“Американці і їх Конгрес все ще вірять в трансатлантичний альянс і НАТО, і, очевидно, наші союзники все ще в нас вірять, – наголосив сенатор. – Те, що президент Трамп підписав Декларацію саміту в Брюсселі і, зрештою, висловив віру у майбутнє альянсу свідчить про терплячість, стриманість та відданість наших партнерів по НАТО”, – наголосив сенатор.

Нагадаємо, сенатор Маккейн закликав Трампа оголосити “нову стратегію” щодо України.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...