Пучдемон відмовився від ідеї знову очолити уряд Каталонії

Екс-глава Каталонії Карлес Пучдемон опублікував відеозвернення, в якому офіційно відмовився від можливості знову очолити автономію.

Кермо влади Пучдемон передав своєму соратнику Жорді Санчесу, який знаходиться у в’язниці разом з іншими каталонськими політиками. Однак звинувачення проти однопартійців назвав несправедливими, – повідомляє Росбалт.

«Можливо, Жорді більше, ніж хто інший представляє цінності “Разом за Каталонію”. Це мирна людина. Це людина, несправедливо ув’язнена у тюрмі», – заявив Пучдемон.

Найближчими днями він має намір зібрати членів каталонського парламенту для заснування “Ради Республіки”, який продовжить боротьбу за незалежність.

Жорді Санчес був другим номером від партії «Разом за Каталонію» на виборах 21 грудня минулого року. Йому пред’явили звинувачення у заколоті, організації повстання і незаконному витрачанні державних коштів.

Наприкінці січня Пучдемон назвав себе жертвою своїх же соратників і заявив про «останні дні республіканської Каталонії».

Нагадаємо, на початку року Конституційний суд Іспанії за позовом уряду заморозив заочну інавгурацію в якості глави женералітату Каталонії Карлеса Пучдемона.

Як відомо, у грудні 2017 року прем’єр-міністр Іспанії Маріано Рахой заявив про закінчення сепаратистського процесу у Каталонії і відновлення законності. Згодом міністр економіки Іспанії повідомив, скільки коштувала спроба незалежності.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...