Псевдопереселенців, які отримували соціальні виплати, викрито на Вінниччині

На Вінниччині прикордонники викрили людей, які отримували соціальні виплати як внутрішньо переміщені осіби, але продовжували проживати на неконтрольованій території.

«Низку внутрішньо переміщених осіб, які отримували соцвиплати та продовжували проживати на неконтрольованій території, викрили співробітники Держприкордонслужби на Вінниччині. Інформацію про можливе правопорушення здобули оперативники Південного регіонального управління відомства. Під час перевірочних заходів було встановлено, що 9 громадян України, які перебувають у статусі внутрішньо переміщених осіб та зареєстровані в управлінні соціального захисту населення на підконтрольній Україні території, отримують соціальні виплати, а самі при цьому фактично не проживають на території, де взяті на облік», – повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначається, що насправді ці особи мешкали на території непідконтрольних районів в Донецькій та Луганській областях.

Про виявлене правопорушення було проінформовано представників управління соціального захисту населення при Ямпільській районній держадміністрації в Вінницькій області.

За висновками комісії щодо цих осіб було прийняте правове рішення щодо позбавлення їх соціальних виплат. Також порушників знято з обліку як внутрішньо переміщених.

Нагадаємо, раніше СБУ запобігла виплаті шести мільярдів гривень псевдопереселенцям.