Прикордонники затримали групу нелегалів на кордоні з Угорщиною

Прикордонники Мукачівського загону затримали нелегальних мігрантів на кордоні з Угорщиною.

“В рамках операції “Кордон-2017″ прикордонники Мукачівського загону затримали чотирьох іноземців, які мали намір незаконно потрапити до Угорщини”, – повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Згідно з інформацією прес-служби, сьогодні вночі прикордонники відділу “Косино” в ході перевірки оперативної інформації затримали одного 43-річного громадянина Іраку і двох 24-річних громадян Палестини.

Іноземці мали намір поліпшити умови свого життя в одній з країн Європейського союзу. Так, ще одного нелегального мігранта з Азербайджану затримав прикордонний наряд відділу “Бодалово” сьогодні вранці.

Про появу в прикордонні невідомого охоронцям кордону повідомив місцевий житель. 28-річного іноземця затримали на відстані 400 метрів до межі. На всіх затриманих складено протоколи за спробу порушення державного кордону. Зазначається, що справи будуть направлені до суду.

Раніше повідомлялося, що у пункті пропуску “Бачівськ” прикордонники відділу “Сопич” Сумського загону спільно з працівниками митниці попередили спробу незаконного переміщення через кордон старовинних книг та нагород громадянином Російської Федерації.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...