Прикордонники підтвердили затримання російського куратора терористів “ЛДНР”

Держприкордонслужба підтвердила затримання російського полковника Валерія Гратова, який був близьким до вбитих терористів Михайла Толстих та Арсена Павлова.

Ситуація мала місце ще на початку червня. Близько опівночі під час контролю другої лінії у старшого зміни прикордонних нарядів виникли сумніви щодо мети поїздки даного громадянина україни Валерія Войтенка, який надав телеграму з “ПМР” про тяжкий стан здоров’я його матері та плутався з даними свого паспорта.

Для детального опитування підозрілого чоловіка у пункт пропуску прибули офіцери оперативних підрозділів Держприкордонслужби.

“Чоловікові запропонували показати вміст карманів та багажу. Дещо пручаючись останній таки дістав з кишень мобільний телефон (слайдер) на якому знаходились фото з сепаратистських мітингів, гроші, автобусні квитки”, – повідомив речник ДПСУ Олег Слободян.

У подальшому вдалося встановити і справжню особу затриманого. Ним виявився полковник РФ Гратов Валерій 52 року народження, якого російські спецслужби планували зробити “заступником міністра держбезпеки ПМР. Затриманого прикордонники передали співробітникам СБУ.

Нагадаємо, про затримання російського військового повідомив сьогодні один з українських журналістів, він також оприлюднив інструкцію, яку Гратов розсилав сепаратистам у 2014-у році.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...