Прихильниця «Опоблоку» прославляла Путіна у центрі Києва

Під час акції, яка проходила сьогодні поруч з пам’ятником радянському генералу Миколі Ватутіну у центрі столиці, прихильниця «Опозиційного блоку» зізналася, що захоплюється російським президентом Володимиром Путіним, а ватажка самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка назвала «красенем».

Очевидцем розмови жінки з активістами націоналістичних рухів «С14» та «Традиція і порядок», які протестували проти вшанування пам’яті Ватутіна проросійськими організаціями і партіями, став кореспондент видання ІНФОРМАТОР.

Сперечаючись з націоналістами, прихильниця «Опоблоку» буквально «сипала» відверто антиукраїнськими висловлюваннями. Зокрема, з її вуст прозвучало: «Путін – моя любов», «Крим – російський»,  «АТО напало на Донбас», «Захарченко – красень», «На вас (Україну, – ред.) напала чорнож*па Америка».

Нагадаємо, у центрі Києва поруч з пам’ятником радянському генералу Миколі Ватутіну сталася бійка між активістами націоналістичних організацій та охороною одного з керівників «Опозиційного блоку» Юрія Бойка.

Відео – Роман Пєтушков

Для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...

Реклама

Поширюйте матеріал

Загрузка...