Противники підвищення зарплат рятувальникам повинні гасити пожежі самотужки, – Мосійчук

Радикальна партія Олега Ляшка продовжуватиме відстоювати підвищення соціально-економічних стандартів для робітників рятувальної і пожежної служб та сприяти випуску нових пожежних машин на профільному підприємстві. 

Про це представник парламентської фракції партії Ігор Мосійчук написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора в Сумах трапилася жахлива трагедія. Від зумисного витоку газу підірвався житловий будинок. Перекриття одного поверху від вибуху впало на інший.

Загинула одна жінка, а четверо людей, і, в тому числі, двоє дітей, зазнали різного ступеню поранень. Завдяки злагодженій та чіткій роботі рятувальників вдалося не тільки оперативно еваюкувати поранених, а й запобігти ще більшій кількості жертв.

Вчора ж на Львівському заводі “Електрон” виникла серйозна пожежа. Була реальна загроза загибелі людей. Тільки завдяки саможертовній праці рятувальників вдалося уникнути людських жертв і загасити пожежу. При цьому постраждало два рятувальники.

Це я до того, що всі ті, хто дорікають Радикальній партії Олега Ляшка лобіюванням фінансування випуску нових пожежних машин на єдиному в Україні профільному заводі, чи підвищенням заробітної плати рятувальникам, мають взяти відра з водою і особисто піти тушити пожежі та розбирати завали”, – написав Мосійчук.

Парламентар додав, що фракція Радикальної партії надалі захищатиме інтереси рятувальної служби в цілому і рятувальників зокрема.

“Ці люди щодня рятують життя десяткам, а інколи і сотням українців. Їм кожному треба пам’ятники ставити при житті”, – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні в мережі з’явилося відео гасіння пожежі на львівському заводі “Електрон”. До ліквідації пожежі залучили 101 рятувальника та 21 одиницю основної техніки.

Під час ліквідації пожежі постраждали рятувальники.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...