Проти Росавіації порушили справу за махінації з українськими літаками

Нацполіція України 17-го липня відкрила кримінальне провадження проти посадовців Росавіації та російської компанії “Волга-Днепр” за підробку сертифікатів льотної придатності українських літаків “Руслан”.

Про це повідомляє прес-служба юридичної фірми “Ілляшев та Партнери”, що захищає інтереси українського держпідприємства “Антонов, – пише Українська правда.

“17 липня 2018 р. Національною поліцією України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем та підробки документів при продовженні льотної придатності літаків Ан-124-100 “Руслан”, – йдеться в повідомленні.

Підозрюються у протиправних діях службові особи Федерального Агентства повітряного транспорту Російської Федерації (Росавіація) та німецької компанії AMTES, що входить в групу компаній “Волга-Днепр” (Росія).

За даними юрфірми, в результаті незаконних дій Росавіації та AMTES літакам Ан-124-100, експлуатантом яких є “Волга-Днепр”, було продовжено льотну придатність, що ставить під загрозу безпечну експлуатацію повітряних суден.

“На ДП “Антонов” впевнені, що жодна компанія у світі, крім “Антонова”, не має належного досвіду підтримання льотної придатності літака такого класу в умовах інтенсивної експлуатації протягом тривалого часу”, – наголошують юристи.

Нагадаємо, раніше ЗМІ дізналися про співпрацю “Антонова” з компанією SpaceX.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...