Проти підвищення мінімальної зарплати виступають ті, хто отримує свою у конвертах, – Ляшко

Підвищення мінімальної зарплатні збільшує купівельну спроможність громадян, яка є вирішальним фактором у розвитку національної економіки.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

“Я просто чманію, коли, здавалося б, зовні розумні люди затято виступають проти нашої боротьби за підвищення мінімальних зарплат і, як наслідок, подолання бідності українців.

Ці дебіли-“експерти”, які свою зарплату отримують нелегально в конвертах і самі підло не платять податків, усіх інших лякають інфляцією, зростанням цін, скороченнями, іншими колапсами. Може взагалі перестати людям платити, хай працюють за тарілку борщу, щоб не було інфляції?!

Як ви хочете жити в економічно розвинутій Україні, водночас позбавляючи українців права отримувати достойну зарплату за свою важку працю?! Чи хай люди і далі отримують зарплату у конвертах, як усі минулі 25 років, і потім животіють на копійчану пенсію, маючи 40 років трудового стажу?” – запитує народний депутат.

Парламентар наголосив, що в усіх економічно розвинутих країнах працівники отримують високі зарплати, а ВВП світових економік зростає за рахунок високої купівельної спроможності громадян.

“А там, де малі заробітки у людей – країни бідні. Тому тільки піднімати, піднімати і піднімати зарплати українців! Це єдина можливість вирватись нашій країні із бідності і економічної колоніальної залежності”, – підсумував Олег Ляшко.

Заступник лідера Радикальної партії Андрій Лозовий у публікації на Facebook підтримав тезу Олега Ляшка.

“Є простий принцип: вище зарплата – вище купівельна спроможність – більше витрачає – більше заробляє бізнес – більше платить у казну – більше коштів у бюджеті – вище зарплата – вище…

Змія проковтнула свій хвіст – мудрі японці про це кажуть.

Кругообіг грошей у природі”, – написав народний депутат.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що збереження територіальної цілісності України та її подальша геополітична безпека неможливі без відновлення ядерного потенціалу.

Загрузка...