Протестувальники зупинили роботу російського магазину у київському ТРЦ

У столичному ТРЦ “Район” на Лівому березі заблокували роботу крамниці російської мережі джинсового одягу “Gloria Jeans”.

Про це повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

Учасники акції обклеїли стіни крамниці листівками, в яких повідомляється, що і сам ТРЦ, і марка “Gloria Jeans” належать російському бізнесу. Із покупцями та персоналом магазину спілкувалися активісти, перевдягнені у “зелених чоловічків” та співробітників російської поліції.

“Якомога більше українців мають розірвати фінансові зв’язки з окупантом.

Виважено і спокійно, але наполегливо та рішуче будемо вибивати з України російський бізнес”, – пообіцяли учасники протесту.

До цього активісти бойкотували магазин спортивних товарів російської мережі “Спортмастер”.

“По всій Україні діє мережа магазинів “Спортмастер”. Власник Ніколай Фартушняк і “Спортмастер” виступають офіційними спонсорами в заходах луганських сепаратистів спільно з так званим “міністерством культури ЛНР”.

Десятки тисяч українців здійснюють покупки в мережах російських магазинів “Gloria jeans”, “Oodji”, “O’stin”, “Сarlo pazolini”.

Окрім невеликих мереж магазинів є величезні торгівельні майданчики, які сплачують кошти в Росію. Cтоличний ТРЦ “Район” знаходиться в іпотеці банку “Санкт-Петербург”, а власником є естонсько-російський підприємець Хіллар Тедер, котрий в Естонії виступає за російську мову як другу державну. Тедер заявив, що в Україні у нього не зменшилося клієнтів після захоплення Криму російськими солдатами, а лише варто змінити касові апарати на рублі”, – поінформували організатори бойкоту.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР повідомляв про те, що околиці станції метро Лук’янівська у центрі столиці перетворилися на стихійний ринок.

Фото – Роман Пєтушков

для ІНФОРМАТОРа

загрузка...
Загрузка...