Проросійське видання оббрехало президента Порошенка

Проросійське видання Страна.ua оббрехало Петра Порошенка, поширивши недостовірну інформацію про те, що 7 січня 2018 року президент начебто відвідував у Києві один з монастирів Московського патріархату.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Мар’ян Ощановський.

Нещодавно на сайті «Страна.ua» у статті «”Топит” за Томос, причащается в УПЦ МП. В каких богов верует Петр Порошенко» повідомлялося, що 7 січня 2018 року Петро Порошенко разом із сином відвідував Свято-Троїцький Іонинський монастир.

«Президент, за даними джерел «Страны», 7 січня 2018 року – на православне Різдво – приїжджав разом з одним із синів до Іонинського монастиря, де обидва причастилися», – йдеться у матеріалі проросійського видання.

Чоловічий Іонинський монастир знаходиться у Києві і належить УПЦ Московського патріархату.

Блогер відзначив, що інформація видання Страна.ua недостовірна, оскільки ще в січні цього року Радіо Свобода оприлюднило розслідування, в якому доводиться, що з 1 по 8 січня 2018 року Петро Порошенко разом з сім’єю відпочивав на Мальдівських островах, а тому фізично не міг бути присутнім у Києві. Тоді Адміністрація президента не стала заперечувати правдивість розслідування, а лише відповіла, що всі витрати на відпочинок Порошенко оплатив з власних коштів.

Нагадаємо, Петро Порошенко та Олег Ляшко ведуть боротьбу за друге місце в соціології.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...