Президент Південної Кореї не з’являється до суду щодо її імпічменту

Конституційний суд Південної Кореї розпочав у понеділок перше офіційне слухання у справі про імпічмент президента країни Пак Кин Хе.

Він має підтвердити відповідне рішення депутатів Південної Кореї, ухвалене на початку грудня минулого року, – пише Euronews.

Президент відмовилася давати свідчення, тому засідання про імпічмент перенесли на четвер. Якщо Пак Кин Хе і тоді відмовиться брати участь у суді, він триватиме без неї.

Політичну кризу у Південній Кореї спричинив гучний корупційний скандал: президент країни, імовірно, допустила до ухвалення важливих державних рішень свою близьку подругу Цой Сун Сіль, яка офіційно не обіймала жодної державної посади. До того ж її фонд отримував кошти від великих корпорацій, говорять слідчі. Це викликало неабияке обурення у південно-корейському суспільстві: демонстрації тривають уже кілька місяців.

Тим часом Сеул надсилає офіційний запит на екстрадицію дочки Цой Сун Сіль. Двадцятирічна Чхве Сун Сіль була заарештована там напередодні за запитом Південної Кореї через Інтерпол. Її обвинувачують у причетності до фінансових махінацій її матері.

загрузка...
Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...