Прем’єр-міністра Ізраїлю допитали вдруге за тиждень

В Єрусалимі слідчі вдруге за тиждень допитали голову уряду Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху за підозрою в отриманні ним та членами його сім’ї подарунків від бізнесменів вартістю в сотні тисяч шекелів.

Зазначається, що слідчі допитують прем’єр-міністра з менш серйозних двох справ, пов’язаних з Нетаньяху, – пише 112 Україна.

Поліція сподівається, що це допоможе пролити світло на другу справу, подробиці якої ще не були оприлюднені, пишуть місцеві видання.

2 січня слідчі три години допитували Нетаньяху. Дозвіл на допит було затверджено генеральним прокурором Авихаем Мандельблитом, який після попереднього розслідування вирішив, що існує достатньо доказів, аби порушити кримінальну справу.

Мандельблит раніше доручив співробітникам прокуратури перевірити звинувачення на адресу Нетаньяху про отримання ним 1 млн євро від французького бізнесмена Арно Мимрана, який був засуджений за шахрайство.

У свою чергу Нетаньяху заявив, що висловлені в його адресу звинувачення в отриманні хабарів залишилися непідтвердженими.

Загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...