Прем’єра Ізраїля Нетаньягу та його дружину можуть звинуватити у шахрайстві та корупції

Ізраїльська поліція рекомендувала висунути прем’єру країни Беньяміну Нетаньягу та його дружині офіційні звинувачення. Його підозрюють у підкупі, шахрайстві та підриві довіри громадськості.

Звинувачення проти Нетаньягу називаються так званою «справою 4000». Тепер генеральний прокурор має остаточно вирішити, чи висувати їх прем’єру країни, – передає Громадське.

«Рекомендації поліції не мають ніякої юридичної сили. Проте я не здивований. Я упевнений, що після вивчення справи вони дійдуть висновків, що там нічого немає», – сказав Нетаньягу, відкинувши всі звинувачення.

«Справа 4000» налічує два інциденти, в яких прем’єра вбачають винним. Перший стосується часів, коли він одночасно обіймав посаду прем’єра та міністра зв’язку (2014-2017). Тоді він звільнив посадовця міністерства та найняв лояльного до себе менеджера своєї колишньої виборчої кампанії. Таким чином він зміг надавати регуляторні переваги телекомунікаційній компанії Bezeq Telecom. В обмін на це веб-сайт Walla!, який належить компанії Bezeq, мав позитивно висвітлювати діяльність Нетаньягу та його дружини Сари.

Раніше Нетаньягу також звинувачували в тому, що він намагався домовитися з відомою ізраїльською газетою Yediot Aharonot, аби вона позитивно висвітлювала діяльність прем’єра.

Ще одна справа проти прем’єра стосується підозр, що він отримав «подарунки» на загальну суму в 270 тисяч доларів від своїх прибічників з США.

Нагадаємо, раніше Нетаньягу став міністром оборони Ізраїлю.

загрузка...
Загрузка...

Реклама

загрузка...

Поширюйте матеріал

Загрузка...